Rreth nesh

RRETH MEJE

Dongguan Weiai Garment Co., Ltd

Dongguan Weiai Garment Co, Ltd, është një prodhues profesional të angazhuar në kërkimin shkencor, zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e bra padukshme, Nipple Mbulon, ashensor gjirit, Silicone Push Up Pads, sytjena shiritat, dhe produkte të tjera të modës. 

Ne kemi më shumë se dhjetë vjet përvojë prodhimit dhe fitoi reputacion të favorshme nga konsumatorët brenda dhe jashtë vendit me cilësinë e tij të lartë, gamë të gjerë të produkteve dhe teknikave të prodhimit të shkëlqyera. Të gjitha materialet kaluar testin SGS / BV. Këto produkte të eksportuar në më shumë se tridhjetë vende të tilla si Amerikë, Kanada, Japoni, Angli, Poloni, Suedi dhe në mënyrë konsumatori on.Our inluding H & M, Hollywood, Michelle, Embry FORM etj

EQIT1853
EQIT1865

Fabrika Informacion dhe Kontakt

DetailsFactory Emri: Dongguan Weiai Garment Co, LTD.
Fabrika Adresa: Kati i trete, Ndërtimi Nr 1, Zona Industriale Village treti, xiajiang Cheng, GaobuTown, Dongguang, Guangdong, China, 523000
TEL: 86-769-2366 7505/134 2345 4141
E-MAIL: sales@dgweiai.com
Kontakt : Lucy Guo

EQIT1908
EQIT1869
EQIT1870

Ne ofrojmë shërbimin OEM / ODM për markave globale të famshme. 

Ne do të japin shërbim të sinqertë dhe të çmimeve më konkurruese për të mirëpritur të bashkohet me ne.