Elegante dhe e bukur

  • 2
  • 1

Në lidhje me historinë tonë

Dongguan Weiai Garment Co., Ltd

Dongguan Weiai Garment Co, Ltd, është një prodhues profesional të angazhuar në kërkimin shkencor, zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e bra padukshme, Nipple Mbulon, ashensor gjirit, Silicone Push Up Pads, sytjena shiritat, dhe produkte të tjera të modës.

Ne kemi më shumë se dhjetë vjet përvojë prodhimit dhe fitoi reputacion të favorshme nga konsumatorët brenda dhe jashtë vendit me cilësinë e tij të lartë, gamë të gjerë të produkteve dhe teknikave të prodhimit të shkëlqyera. Të gjitha materialet kaluar testin SGS / BV. Këto produkte të eksportuar në më shumë se tridhjetë vende të tilla si Amerikë, Kanada, Japoni, Angli, Poloni, Suedi dhe në mënyrë konsumatori on.Our inluding H & M, Hollywood, Michelle, Embry FORM etj