за нас

ЗА МЕНЕ

Dongguan Weiai облека копродукции, Ltd

Dongguan Weiai облека копродукции, Ltd е професионална производителот се ангажирани во истражување, развој, производство и продажба на невидлив градници, брадавица покрива, градите лифт, Силиконска им помогнам на влошки, градник ремени и други модни производи. 

Имаме искуство за производство на повеќе од десет години и доби поволен углед од клиентите во земјата и странство со врвен квалитет, широк спектар на производи и одлични производни техники. Сите материјали помина SGS / Б.В. тест. Овие производи се извезуваат во повеќе од триесет земји како што се Америка, Канада, Јапонија, Велика Британија, Полска, Шведска и така on.Our клиентите inluding H & M, HOLLYWOOD, Мишел, Он ФОРМА итн

EQIT1853
EQIT1865

Фабрика информации и контакт

DetailsFactory Име: Dongguan Weiai облека копродукции, ООД.
Фабрика адреса: Трет кат, зграда број 1, Трето село индустриска зона, Xiajiang Ченг, GaobuTown, Dongguang, Гуангдонг, Кина, 523.000
Тел: 86-769-2366 7505/134 2345 4141
E-MAIL: sales@dgweiai.com
Контакт : Луси Гуо

EQIT1908
EQIT1869
EQIT1870

Ние обезбедуваме OEM / ODM сервис за глобалниот познати брендови. 

Ние ќе ви даде искрени услуга и најконкурентна цена да се добредојдени да ни се придружат.