Елегантна и убава

  • 2
  • 1

За нашата приказна

Dongguan Weiai облека копродукции, Ltd

Dongguan Weiai облека копродукции, Ltd е професионална производителот се ангажирани во истражување, развој, производство и продажба на невидлив градници, брадавица покрива, градите лифт, Силиконска им помогнам на влошки, градник ремени и други модни производи.

Имаме искуство за производство на повеќе од десет години и доби поволен углед од клиентите во земјата и странство со врвен квалитет, широк спектар на производи и одлични производни техники. Сите материјали помина SGS / Б.В. тест. Овие производи се извезуваат во повеќе од триесет земји како што се Америка, Канада, Јапонија, Велика Британија, Полска, Шведска и така on.Our клиентите inluding H & M, HOLLYWOOD, Мишел, Он ФОРМА итн